The advertisement has expired.
- 20 March 2026
- 29 March 2026
- 821
| City | Baku |
| Brand | Oppo |
| Model | A40M |
| Color | Arctic Blue |
| Memory | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Sim card | 2 |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Prablemsizdir real ailciya endirim olunacaq
| City | Baku |
| Brand | Oppo |
| Model | A40M |
| Color | Arctic Blue |
| Memory | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Sim card | 2 |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Prablemsizdir real ailciya endirim olunacaq