The advertisement has expired.
- 4 December 2024
- 5 December 2024
- 4805

6.53"
720x1600 pixels
Released - 2020, July 07
13 MP
1080p
196g, 9mm thickness
2/3/4/6 GB RAM
Helio G25
Android 10, MIUI 12
5000 mAh
Li-Po
32GB/64GB/128GB storage, microSDXC
| City | Baku |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Redmi 9A |
| Color | Sky Blue (Sea Blue) |
| Memory | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Sim card | 2 |
| Guarantee | Yes |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Salam. Şəkildə gördüyünüz telefondur, problemsiz və səliqəli işlənib. Donmur və batareyası əla saxlayır. Təcili pula ehtiyac olduğu üçün satıram. WhatsApp vasitəsilə də əlaqə saxlaya bilərsiniz.