Elan artıq aktiv deyil.
- 28 yanvar 2026
- 28 yanvar 2026
- 1172
| Şəhər | Göyçay |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy A33 5G |
| Rəng | Black (front panel) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | + |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Ciddi Alicilar Narahat Etsin
| Şəhər | Göyçay |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy A33 5G |
| Rəng | Black (front panel) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | + |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Ciddi Alicilar Narahat Etsin