Elan artıq aktiv deyil.
- 20 mart 2026
- 29 mart 2026
- 820
| Şəhər | Bakı |
| Marka | Oppo |
| Model | A40M |
| Rəng | Arctic Blue |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Prablemsizdir real ailciya endirim olunacaq
| Şəhər | Bakı |
| Marka | Oppo |
| Model | A40M |
| Rəng | Arctic Blue |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Prablemsizdir real ailciya endirim olunacaq