Elan artıq aktiv deyil.
- 23 mart 2026
- 23 mart 2026
- 1121
| Şəhər | Sumqayıt |
| Marka | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro |
| Rəng | Liquid Silver |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Zavod telefon ustada olmayib 86 pil
| Şəhər | Sumqayıt |
| Marka | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro |
| Rəng | Liquid Silver |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Zavod telefon ustada olmayib 86 pil